BEYİN FIRTINALARI ESTİREN 5 FİLM | İyi Beslen Mutlu Yaşa
nestle-social-media-header-facebook
Untitled-1  
IBMY_site_banner2  
İyi Yaşam Sözümüz  

BEYİN FIRTINALARI ESTİREN 5 FİLM

+ Favorilere ekle

Hepimizin aklında böyle bir film vardır, sıkıcı zamanlar için kenarda duruyordur. Mesela bir Pazar akşamı. Pazartesi’nin ağırlığı hafiften çökmüşken, 1 saat içinde ruh halimizi toparlayabilecek, kafa karıştırmadan beyin fırtınaları estirebilecek türden kurtarıcı filmler. İşte o renkli yapımlardan 5 tanesi…

Now You See Me

beyinfirtinasi2

Sihirbazlık gösterilerini sevenler için en ihtişamlısından …. Farklı yeteneklerin bir takımda birleşmesiyle ortaya çıkan beyin fırtınası. Oyuncu kadrosu başlı başına gösteri gibi.

Limitless

beyinfirtinasi1

“Beynimizin %100’ünü kullanabilseydik nasıl olurdu?” sorusunun iyi prodüksiyonlu cevabı.
Her dakikasıyla akıllara nüfuz eden film Neil Burger yapımı.

The Grand Budapest Hotel

beyinfirtinasi3

Alplerdeki bu kurgusal otelde karşılama görevlisi olarak işe başlayan bir çocuğun otel sahipliğine uzanan bol maceralı hikayesi. Her karakterinde başka bir arıza bulacağınız, Wes Anderson aklıyla yorumlanan film, Stefan Zweig’in notlarından uyarlama.

About Time

About Time

Film bir aile sırrıyla başlıyor; zaman yolculuğunun hafif, romantik-komik haline dönüşüyor. Richard Curtis dokunuşu, anların etkisini derinleştiriyor.

The Secret Life of Walter Mitty

beyinfirtinasi4

Geniş doğa manzaralarıyla okşayan, ayrıntılarıyla düşündüren bir alternatif daha. “Keşke”lerden “İyi ki”lere yolculuk gibi. Huzurlu.

Yorum Bırakmak İçin Yapmanız Gerekmektedir!