İYİ BESLEN MUTLU YAŞA SOHBETLERİ | İyi Beslen Mutlu Yaşa
nestle-social-media-header-facebook
Untitled-1  
IBMY_site_banner2  
İyi Yaşam Sözümüz  

İYİ BESLEN MUTLU YAŞA SOHBETLERİ

+ Favorilere ekle

Road Show Takvim_son-3

Nestlé olarak 150. yılımızda, 150 bin kişiye ulaşmayı hedefleyerek “İyi Beslen, Mutlu Yaşa” Sohbetleri isimli projemizle yola çıktık!

10 ilde, 25 etkinlik gerçekleştireceğimiz sohbetlerimizin uzman kadrosunda, Acıbadem Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Murat Baş, İyi Yaşam Danışmanı Elvan Demirkan, Serbest Dalış Dünya Rekortmeni ve Diyetisyen Şahika Ercümen ve Spor Eğitmeni Murat Bür yer alıyor.

Katılımın ücretsiz olduğu sohbetlerimize tüm halkımız davetlidir. Siz de iyi beslenip mutlu yaşamak istiyorsanız, aşağıdaki takvimimizden size en yakın olan etkinliğimizi seçip sohbetlerimize katılabilirsiniz.

Prof. Dr. Murat Baş

Acıbadem Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Başkanı olarak görev yapan Prof. Dr. Murat Baş, diyet yapmakla ilgili yanlış bilinenler, doğru beslenmek için alışkanlıklarımızı nasıl yönlendirmemiz gerektiği ve kendimize en uygun diyeti seçmek gibi, sağlıklı beslenme konularında tüm merak ettiklerinizi cevaplayacak.

Elvan Demirkan

İyi Yaşam Danışmanı Elvan Demirkan, ABD’nin önde gelen kalp uzmanlarından Prof. Dr. Dean Ornish’in bütünsel sağlık alanında çığır açan ‘kalp hastalığını tersine çevirme’ programında kullandığı Integral Yoga Institute’ten kapsamlı yoga, meditasyon, rahatlama teknikleri, anatomi eğitimi ve sertifika aldı. Dünyaca tanınmış özel kurumlarda ve hükümet organizasyonlarında stres yönetimi teknikleri öğreten Elvan Demirkan, mutsuzluğunuzu artıran davranış alışkanlıklarınızı değiştirmek için size yol gösterecek.

Şahika Ercümen

“Tüm zorluklara rağmen, gerçekten istediğinizde, sonuna kadar inandığınızda ve bunun için tüm gücünüz, kalbinizle çalıştığınızda önünüzde hiçbir zorluk duramaz.”

Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu Şahika Ercümen, 2013 itibarıyla serbest dalış alanında 4 adet resmi dünya rekoru sahibi. Aynı zamanda suya karşı olan tutkusu ve minnettarlığı ile sualtıyla ilgili birçok sosyal sorumluluk projesini de gönüllü olarak yürütüyor. Şahika Ercümen, doğru nefes alma tekniklerinden sporun hayatınızı nasıl olumlu yönde etkileyebileceğine, aklınıza takılanları yanıtlayacak.

Murat Bür

Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü’nden mezun olup diplomasını alır almaz hayallerini kovalamak için İstanbul’a gelen Murat Bür, İstanbul’un ve dünyanın kariyeri en parlak fitness uzmanlarıyla çalışma fırsatı buldu. Daha ince ve kaslı vücut yapısına doğal yollarla kavuşma ilkelerini öğrenmek için Murat Bür’le sohbet edebilir, üstelik sağlıklı yemek tarifleri de alabilirsiniz!

 

Yorum Bırakmak İçin Yapmanız Gerekmektedir!