Gizlilik Politikası | İyi Beslen Mutlu Yaşa
nestle-social-media-header-facebook
Untitled-1  
IBMY_site_banner2  
İyi Yaşam Sözümüz  

Gizlilik Politikası

İşbu Gizlilik Politikasındaki “Nestlé” ve ”Nestlé Grubu”, Nestlé S.A. ve bağlam için uygun olan her türlü bağlı kuruluşu anlamına gelmektedir. İşbu Gizlilik Politikasının amaçları uyarınca “Üçüncü Şahıslar”, Nestlé S.A. ve onun bağlı şirketleri dışındaki diğer her türlü şirket anlamına gelmektedir. Bu web sitesinde sadece SİZİN Nestlé’ye sunmak istediğiniz veya Nestlé’nin size hizmet sunması ve sunduğu hizmeti geliştirmesi için gereken kişisel bilgileri toplamaktayız. Ad, telefon numarası ve e-posta adresi gibi doğrudan kişisel bilgiler ile “tanımlama bilgileri” (cookie’ler) veya bağlantı ya da sistem bilgileri veya internet tarayıcınızdaki ayarlar gibi dolaylı bilgileri toplamaktayız. Ancak güvenlik ihlallerinin soruşturulması veya bir yasal konuda yetkililer ile işbirliğinde bulunulması haricinde herhangi bir ziyaretçiyi şahsen tanımlamak için fiilen hiçbir adım atmamaktayız.

“Tanımlama Bilgileri” (cookie’ler) bir web sitesinin tarayıcınıza gönderebileceği ve daha sonra tekrar sitemizi ziyaret ettiğinizde sizi tanıyabilmemiz için sabit belleğinize kaydedilen küçük veri elemanlarıdır.

Kişisel bilgileriniz sadece bunları Nestlé’ye verme amaçlarınız için kullanılır. Aynı zamanda hizmet seviyemizi yönetmek, desteklemek ve hizmet seviyemiz hakkında geri bildirim almak için ve güvenlik ihlallerini, yasal ihlalleri ve sözleşme şartlarımızın ihlalini önlemek için kullanılır.

Nestlé kişisel bilgilerinizi gizli ve güvende tutmak için gereken tüm önlemleri alır. Yalnızca yetkili Nestlé Grubu personeli, Üçüncü Taraf (Nestlé Grubu dışında) şirket (örn. hizmet sağlayıcı) personeli veya iş ortaklarımızın (tüm bilgileri güvenli bir şekilde saklamayı sözleşme ile taahhüt etmiş olan) yetkili personeli kişisel bilgilerinize erişim hakkına sahiptir. Nestlé, kişisel bilgilerinizin korunduğundan emin olmak için güvenli bir bilgi teknolojileri ortamı sağlamaktadır ve izinsiz erişimi (örn. korsanlık) önlemek için gereken önlemleri almaktadır.

Nestlé, size Nestlé ile ilgili ve ilgi çekici bilgilere göz atma fırsatı sunmak için diğer web sitelerine bağlantı verir. Bu Üçüncü Taraf (Nestlé Grubu dışında) web siteleri kontrolümüz dışındadır ve bu Web Sitesi Gizlilik Bildirimi kapsamında değildir. Verilen bağlantıları kullanarak diğer web sitelerine girerseniz, bu web sitelerinin operatörleri kişisel bilgilerinizi toplayabilir. Lütfen herhangi bir kişisel bilgi vermeden önce bu Üçüncü Taraf web sitelerinin Gizlilik Politikalarını tatminkâr bulduğunuzdan emin olun. Nestlé olarak elimizden geldiğince bağlantı verilen tüm Nestlé dışı web sitelerinin kişisel bilgilerinizin korunması için benzer önlemlere sahip olmasını sağlamaya çalışıyoruz, ancak bu Üçüncü Tarafların faaliyetleri, gizlilik politikaları veya gizliliğe uyma seviyeleri için yasal olarak ya da başka bir şekilde sorumlu tutulamayız.

Nestlé önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda işbu Gizlilik Politikasını değiştirebilir, bu web sitesine ve/veya bu sayfaların içeriğine erişimi değiştirebilir veya yasaklayabilir.

İşbu Sözleşme, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir. İşbu Sözleşmenin Türkiye’de imzalandığı ve ifa edildiği kabul edilmektedir ve bu web sitesinden veya herhangi bir şekilde onunla ilgili olarak ortaya çıkabilecek her türlü anlaşmazlık karşısında Türkiye Kanunlarının münhasır geçerliliğini ve Türkiye Mahkemelerinin yargı salahiyetini açıkça kabul etmektesiniz. Uygunsuz makam, gecikme, masraf, zorluk veya başka herhangi bir gerekçeyle Türkiye’nin yargı salahiyetine karşı her ne surette olursa olsun tüm itiraz veya defi haklarınızdan açıkça feragat etmektesiniz.